Викладачі духового відділу – віддані своїй справі люди. Очолює відділ викладач «І категорії» Мелян О.М. (клас труби). Учні Олега Михайловича – постійні учасники обласних конкурсів. Зокрема, Сірий Юрій у 2006 р. став дипломантом обласного конкурсу виконавців на духових інструментах (концертмейстер – Недільська О.І.), а в 2007 р. продовжив своє навчання у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької у класі Вар’янка І.П.

Випускник Меляна О.М. Олійник Роман навчається в Університеті «Львівська Політехніка» на кафедрі військових диригентів.

У вмілих руках високопрофесійного музиканта Гуля Романа Володимировича клас флейти почав стрімко розвиватись, про що свідчать перемоги його учнів на різноманітних конкурсах:

- Кожушко Наталія – І премія обласного фестивалю естрадної та джазової музики серед учнів мистецьких шкіл, м. Львів, 2003; ІІІ премія обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів старших класів мистецьких шкіл (концертмейстер – Кожушко Л.М.), м. Львів, 2004 р.; дипломант І Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців (ансамблів) на духових та ударних інструментах ім.В.Старченка (концертмейстер – Кожушко Л.М.),м.Рівне, 2005 р.;
- Шумило Андрій – І премія обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів старших класів мистецьких шкіл (концертмейстер –Павлова Л.К.), м. Львів, 2008р.

Двоє учнів Гуля Р.В. – Підчеха Назар та Кожушко Наталія – поступили на навчання у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької в клас викладача Левковича І.А. Вони – лауреати Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

На відділі працює директор школи, викладач «вищої категорії» Самбульський Валерій Богданович (клас сопілки, саксофона). Його вихованці – постійні учасники звітних концертів школи. Успішними були виступи учнів класу на обласних конкурсах:

- Товарянський Володимир – дипломант обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів старших класів мистецьких шкіл (концертмейстер – Довганич З.В.), м.Львів, 2004 р.;
- Чорний Василь – учасник обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів старших класів мистецьких шкіл (концертмейстер – Довганич З.В.), м. Львів, 2008 р.

Клас ударних інструментів веде викладач «І категорії» Гамзій Ігор Романович. В нашій школі його робота розпочалась із початком цього навчального року (2008), та він вже сформував клас здібних учнів.

Усі викладачі відділу – учасники Народного оркестру народних інструментів (керівник –Ярмола П.І.).

Мелян О.М., Гуль Р.В., Самбульський В.Б., Гамзій І.Р.