На відділі духових та ударних інструментів працює п’ятеро викладачів:

Юліяна Чижевська, Олег Мелян, Валерій Самбульський, Петро Ярмола та Віталій Остапик.

   Юліяна Миколаївна Чижевська очолює відділ з вересня 2022р. Молода, але відповідальна викладачка, яка навчає учнів гри на флейті та сопілці. Випускниця Рава-Руської МШ(клас викл.-Р.В. Гуля), закінчила ЛДМУ ім. С.Людкевича, а також ДДПУ ім. І.Франка, здобула вищу музичну освіту.            

   Юліяна Миколаївна професійно та вміло працює з учнями класу, практикує та вдосконалює ансамблеву гру у класі сопілки та флейти, керує ансамблем сопілкарів-учнів молодших класів, веде ансамбль малої форми - дует флейтистів. Викладачка була учасницею IX Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв SOLOYIOV(соло сопілка,2021). Учні Юліяни Миколаївни - учасники шкільних заходів та звітних концертів школи.

   Олег Михайлович Мелян (фах труба) - старший викладач вищої категорії, багато років очолював відділ. Учні викладача - постійні учасники різноманітних конкурсів та концертів: Сергій Дзень - лауреат III премії I відкритого  дитячо-юнацького музичного фестивалю «Сонячний маестро»(м.Дубляни,2018); Віталій Малахов -дипломант обл. конкурсу на духових інструментах(м. Львів). Випускники класу Олега Михайловича, які продовжили своє навчання  у музичних закладах: Юрій Сірий - ЛССМШ ім. С. Крушельницької та ЛНМА ім. М. Лисенка; Віталій Малахов - КЗ ЛОР  ДМК ім. В.Барвінського; Віталій Левченко - університет «Львівська Політехніка» (кафедра військових диригентів); Роман Федів - на даний час навчається у КЗ ЛОР ДМК ім. В.Барвінського.

   Валерій Богданович Самбульський (фах саксофон) - старший викладач вищої категорії, директор Рава-Руської МШ. Багаторічний досвід роботи на відділі духових та ударних інструментів показує, що учні Валерія Богдановича дуже талановиті та творчі, є переможцями різноманітних конкурсів, а саме: Володимир Товарянський - дипломант обл. конкурсу-виконавців на духових інструментах; Катерина Заремська - дипломант обласних та Всеукраїнських конкурсів, постійна учасниця музичних телепередач на ТРК «Львів», закінчила навчання у КЗ ЛОР ЛМК  ім. С.Людкевича, в даний час є студенткою РДГУ ім. Т.Шевченка.

    Віталій Олегович Остапик (фах саксофон) - працює на відділі з 2018 року, молодий викладач, випускник Рава-Руської МШ(клас викл.-В.Б. Самбульського), на даний час навчається у ЛНМА ім. М.Лисенка. Учні Віталія Олеговича опановують гру на інструменті, із задоволенням відвідують заняття. Викладач має індивідуальний підхід до учнів, підбирає для них цікавий музичний репертуар, вдосконалює свій педагогічний досвід.

    Петро Іванович Ярмола (фах ударні інструменти) - старший викладач вищої категорії, працює на відділі з 2018 року. Викладач є професійно-знаючим спеціалістом, навчає учнів гри на дзвіночках, ксилофоні та ударній установці. Софія Смутняк – лауреат I премії IIвідкритого дитячо-юнацького музичного фестивалю «Сонячний маестро»(м.Дубляни,2019). Випускниця завершила навчання у КЗ ЛОР ЛМК ім. С.Людкевича, навчається у ЛНМА ім. М.Лисенка.

   Ілля Михайлович Тєрєнтьєв працював на відділі у 2017-2018рр., був учасником ансамблю ударних інструментів, на той час його учениця Софія Смутняк стала лауреатом III ступеня обласного конкурсу на ударних інструментах (м.Львів,2018). 

    У класі ударних інструментів десять років плідно та успішно працював старший викладач вищої категорії Ігор Романович Гамзій, який передчасно пішов з життя. Його учні-лауреати обласних та Всеукраїнських конкурсів, які продовжили своє навчання у музичних закладах вищих рівнів акредитації: Денис Зелінський - КЗ ЛОР ДМК ім. В.Барвінського та НМАУ ім. П.Чайковського; Ярослав Самбульський - КЗ ЛОР ЛМК ім. С.Людкевича та ЛНМА ім. М.Лисенка, Софія Смутняк-КЗ ЛОР ЛМК та ЛНМА ім.М.Лисенка. 

    Керівником ансамблю ударних інструментів Drums dans Band,  (започаткований І.Р. Гамзієм), працював викладач відділу  Ярослав Валерійович Самбульський. В даний час він є артистом симфонічного оркестру ім. К. Намисловського у м. Замость (РП) та водночас працює викладачем класу ударних інструментів музичної школи I та II ступенів.

 

     Випускники класу викладача Романа Володимировича Гуля (фах флейта та сопілка), які продовжили своє навчання у ЛНМА ім. М.Лисенка: Назар Підчеха, Олег Луцик. Наталія Кожушко та Ірина Гільязова успішно концертують в Україні та за її межами.