В.Б. Самбульський, директорІсторія школи розпочинається з 1978 року. Першим директором був Якимчук В.Т., потім на цій посаді працювали Саско М.М. та Пруцьких Б.Б.

З 1991 року колектив Рава-Руської ДМШ очолює Самбульський Валерій Богданович. Заступником директора по навчальній частині є Чижевська Наталія Володимирівна.

З появою музичного закладу у місті та його околиця пожвавилось мистецьке життя. Обдаровані діти отримали можливість не лише розвинути свої музичні здібності а й навчилися слухати й розуміти музику, одне з найпрекрасніших див людства.

Н. В. Чижевська, завучМузика і мова притаманні людському роду. Без них уявити собі наше життя неможливо. Музика в чомусь подібна мові, коли вона «говорить» наші почуття «слухають». Деякі люди володіють великим музичним обдаруванням, на відміну від інших, але хто вміє читати і писати, може також навчитися грати на музичному інструменті і виконувати хорошу музику. Перш за все потрібно мати бажання, і це не повинно бути миттєвим захопленням. Щоб бути музикантом потрібно прикладати багато зусиль.

Щодо інфраструктури школи - покращено матеріальну базу, зокрема придбано нові інструменти; здійснено повний ремонт будівлі (як ззовні так і всередині); відновлено концертний зал; працює котельня, шкільна бібліотека. Створено всі умови для навчання учнів та роботи викладачів.

Спільні зусилля дирекції та викладачів колективу винагородженні успішними виступами вихованців школи на численних районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та заходах, які проводяться у місті.

Рава-Руська ДМШ й надалі буде навчати учнів на кращих зразках світової класичної і сучасної музики, та плідно працювати на розбудову нашої української культури.