У 2012 році при Рава-Руській ДМШ народився новий колектив, який узяв собі назву – тріо "Акварель".

Склад колективу:

  • Настя Левонова
  • Катя Заремська
  • Софія Куса

Керівник: О.М. Заремська

Дівчатам лише по 9 років. Навчаються вони у Рава-Руській ДМШ по класу вокалу та фортепіано, а також на художньому відділі. Кожна з дівчат виступає також як солістка, але за дуже короткий час разом вони досягли немало успіхів як тріо. Дебют колективу відбувся на площі м. Рава-Руська та відразу подарував дітям бажання і натхнення до роботи, адже їхній виступ був дуже вдалим та ефектним.

У жовтні 2012 року тріо "Акварель" запрошують узяти участь у міжнародному конкурсі-фестивалі "Кололівство мистецтв", де вони здобувають перше місце у номінації "багатоголосся". Після цього діяльність колективу починає різко розширюватися.

Тріо бере активну участь у міських заходах, зокрема в Різдвяному концерті міста, звітному концерті школи. Були запрошені на міжнародний пленер художників у м. Львів, де продемонстрували гостям із закордону свою майстерність співу.

1 грудня 2012 р. відбулася поїздка у м. Винники на Всеукраїнський фестиваль "Зимові зустрічі 2012", який був створений і організований видатним ведучим, сценаристом та режисером Романом Метельським. До складу журі увійшли Назар Савко (фіналіст проекту "Голос країни"), Ірина Чікель (солістка Львівського нацонального академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької) та Микола Мисик (генерал дир. агенції святкових послуг "Персона Ґрата"). Журі у цьому складі присудило тріо "Акварель" друге місце у номінації "багатоголосий вокал".

Цього ж року тріо "Акварель" бере участь у районному конкурсі естрадної пісні "Веселка", де здобуває 2-ге місце.

У січні 2013 р. тріо їде у м. Трускавець на Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Яскрава країна". Там дівчата не тільки боролися за почесне місце, а й виступали для відпочиваючих у санаторії "Карпати" на Різдвяному благодійному концерті у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, запрошені на концерт Тоні Матвієнко (члена журі конкурсу). Тут "Акварель" також здобуває почесне друге місце.

Невдовзі колектив бере участь у відкритті виставки льодових скульптур у м. Львів.

У квітні 2013 р. дівчата були запрошені на Всеукраїнський телевізійний фестиваль "Львівська фортуна". Зйомки проводилися у Львівському кінотеатрі "Пікассо", і вже незадовго були протрансльовані на Львівському каналі НТА. На цьому конкурсі "Акварель" стали лауреатом І премії у номінації "естрадний вокал".