Склад тріо:

  • Марія Галько
  • Вікторія Вольська
  • Марія Гоцій

Керівник – О. М. Заремська

"Мальви" - це вокальне тріо, створене у вересні 2009 року. Кожна із дівчат навчається у Рава-Руській ДМШ по класу вокалу. Гоцій Марія паралельно вчиться гри на фортепіано. Виступають дівчата як солісти, але бажання навчитися співати багатоголосно згуртувало їх у тріо.

Свою творчу діяльність колектив розпочав із районної сцени, виборовши ІІ місце на конкурсі "Веселка 2010".

У грудні 2010 р. "Мальви" беруть участь у звітному концерті школи, у звіті музичної школи в м. Жовква.

У січні 2011 року тріо запросили виступити у Різдвяному концерті міста.

Лютий 2011 р. – участь у концерті міста, присвяченому Дню св. Валентина.

Влітку 2011 р. без тріо "Мальви" не обійшовся жоден концерт міста, зокрема День міста Рава-Руська.

У жовтні 2011 р. колектив бере участь у Всеукраїнському конкурсі патріотичної пісні "Сурми звитяги" (м. Львів) – дипломанти.

Листопад 2011 р. – черговий районний конкурс естрадної пісні "Веселка". І знову дівчата вибороли ІІ місце.

У грудні 2011 р. вокальне тріо пробує свої сили у сьогодні ве Міжнародному фестивалі "Різдвяні канікули". "Мальви" стають дипломантами фестивалю.

Січень-лютий 2012 року – участь у Різдвяному концерті міста, звітному концерті школи, а також звіті школи у м. Жовква, в концерті до Дня св. Валентина.

Осінь 2012 року – участь у Міжнародному фестивалі естрадної пісні "Королівство мистецтв". Вперше на такій великій сцені тріо здобуває перше місце у категорії "багатоголосий спів".

1 грудня 2012 року "Мальви" відвідують Всеукраїнський фестиваль "Зимові зустрічі" у м. Винники. Виступ тріо був дуже вдалим, за що їм і було присвоєно ІІ місце.

Наступний конкурс відбувся у районі - "Веселка", де дівчата також вибороли ІІ місце.

Тріо "Мальви" бере участь у багатьох виступах, захищаючи честь Рава-Руської дитячої музичної школи, співпрацюючи також і з художньою школою мистецтв. Художня виставка, яка проводилася в місті, розпочиналася із виступу тріо.

Січень 2013 року – дівчата вирушають до м. Львова на Міжнародний фестиваль "Різдвяні канікули" і знову здобувають ІІ місце. Пізніше проходить зйомка переможців, і тріо неодноразово транслюють по телебаченню (12 канал, Львів).

Наприкінці січня "Мальви" були запрошені взяти участь у благодійному християнському концерті "Різдвяна радість" у м. Львові, де дівчата виступили як гості фестивалю.