Склад тріо:

  • Оксана Заремська
  • Вікторія Асапова
  • Вікторія Венедиктова

Тріо "Барви" було засноване у 2008 році Оксаною Заремською, Вікторією Асаповою та Галиною Пушкар. Кожна з учасниць уже мала попередній невеликий музичний досвід.

Остаточно колектив сформувався на початку 2009 року. На цей же час припадає зростання активності в діяльності тріо. Колектив бере участь у різних мистецьких заходах на Жовківщині та в області. Згодом починають з'являтися запрошення на весілля, бенкети та інші масові заходи.

Під час виступів тріо слухачі відчувають енергійність та драйв швидких творів та непідробні емоції ліричних композицій. Все це тому, що учасниці тріо звикли завжди вкладати у справу, яку вони роблять, всю свою силу та енергію, всі свої переживання та почуття.

У лютому 2011 року в складі тріо "Барви" з'являється ще одна солістка – Вікторія Венедиктова. Вона виступає замість Галини Пушкар у заходах, пов'язаних із діяльністю музичної школи та міської влади, зокрема в концертах, присвячених Дню молоді, Дню Незалежності України, Дню Конституції, Різдвяним святам, Дню св. Валентина, Дню захитсту дітей.

Протягом усього часу існування "Барви" регулярно шліфують свою майстерність на весіллях, бенкетах та інших забавах. Адже тут музикант максимально близько може відчути всі забаганки народу.