24 грудня 2016 р. відбувся ще один концерт — творчий звіт класу гітари Рава-Руської ДМШ. Концерт підготували старший викладач Богдан Кожушко та викладач Назарій Вишинський.

У концертній програмі взяли участь учні молодших та середніх класів. Прозвучали обробки українських народних пісень, як от: “Добрий вечір тобі, пане господарю”, “Ніч яка місячна”, “Ой джигуне, джигуне”, “Дівка в сінях стояла”, “Нова радість стала”, “Вечір на дворі”, “Ой єсть в лісі калина” (Денис Кожушко, Макар Сергій, Романченко Катерина, Іванов Олег, Рожак Олег, Вусик Тарас).

Класична програма для гітари, а це твори Ф.Каруллі, Х.Сарате, М.Каркассі, М.Джуліані, Ф. Да Мілано тощо, прозвучала у виконанні Віктора Швеця, Савки Андрія та Баранецької Юлії.

На завершення концерту виступив дипломант обласного конкурсу колективів малих форм — ансамбль гітаристів (керівник — Богдан Кожушко).

Символічно, що в переддень Різдвяних свят ансамбль гітаристів виконав два твори, один з яких — “Щедрик” в обр. М.Леонтовича (інструментування Б.Кожушка) —  пісня, що стала всесвітнім символом Різдва.