Різдвяні свята — одні з найсвятковіших в українській традиції. Народний сімейний ансамбль “Кожушки” (керівник — Богдан Кожушко) також долучився до коляди, яка цього року справді стала великою!

Отож розпочали свою різдвяну програму 8 січня 2019 р. на XX ювілейному різдвяному фестивалі “Велика коляда” у м. Львові, а вже 9 січня дарували колядки різних регіонів нашої країни (сольний концерт називався “Стукає у двері коляда”) в Гетьманській залі Жовківського замку в рамках святкових заходів Державного історико-архітектурного заповідника у м.Жовква — “Різдво у замку — 2019”

17 січня 2019 р. колектив взяв участь у Різдвяному концерті “З Різдвом у серці” в Будинку органної та камерної музики, що його організував Обласний Будинок вчителя. А 20 січня мали честь колядувати на Гала-концерті XX ювілейного різдвяного фестивалю “Велика коляда - 2019”.

24 січня 2019 р. розколядою на Українському суспільному радіо вітали слухачів та спілкувалися із ведучою Лідією Станіцкою про колектив, історію участі у фестивалі “Велика коляда”та концерт у Жовківському замку.

Фото із соціальних мереж