18 травня 2019 р. у Рава-Руському НД відбувся творчий звіт Рава-Руської ДМШ. У концерті взяли участь колективи та окремі солісти. Також відбулася виставка художніх робіт.
Дирекція школи привітала викладацький та учнівські колективи із завершенням навчального року та вручила Подяки та Грамоти викладачам, а також учням за "відмінне навчання".
Із привітальним словом виступила в.о. начальника відділу культури і туризму Жовківської РДА - Христина Перегон, яка вручила Подяки викладачам, чиї учні здобули перемоги на обласних, регіональних та міжнародних конкурсах.
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605503954.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605505889.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605508226.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605510664.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605513133.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605515370.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605517618.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605520730.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605522800.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605526304.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605528183.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605529996.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605531869.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605533698.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605535670.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605539205.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605541355.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605543186.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558605544917.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617284697.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617288656.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617290736.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617292765.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617294484.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617297301.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617299189.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617300920.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617304669.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617306529.jpg)
![](/images/05.191/FB_IMG_1558617309641.jpg)