Цьогоріч вже втретє у м.Луцьку відбувся Всеукраїнський фестиваль співаної поезії та авторської пісні "Оберіг-2019".
Приємно, що викладачі нашої школи у складі народного сімейного ансамблю "Кожушки" (керівник - Богдан Кожушко) не лише взяли участь у цьому конкурсі, а й здобули вагому перемогу - 1 місце - серед 60 учасників з різних куточків України!
У складі компетентного журі працювали відомі громадські діячі, письменники Віталій (голова журі) та Дмитро Капранови, а також Едуард Драч, Сергій Лазо, Володимир Смотритель, Юрій Поліщук та Ігор Баранюк.
![](/images/11.19/---.jpg)
![](/images/11.19/DSC07111.JPG)
![](/images/11.19/DSC07115.JPG)
![](/images/11.19/75169477_531135717722002_1196663367104724992_n.jpg)
"Кожушки" були також запрошені до участі у гала-концерті фестивалю, який відбувся 9 листопада 2019 р. у Луцькому міському Палаці Культури.
Вітаємо та бажаємо нових перемог та звершень!
![](/images/11.19/---.jpg)
![](/images/11.19/75169477_531135717722002_1196663367104724992_n.jpg)
![](/images/11.19/74892999_10218449570502663_516643845123866624_o.jpg)